SWEATers  Uygulaması Gizlilik Sözleşmesi

 

GENEL

1. Mobil cihazınıza kurulan spor etkinliklerinden, spor ürünleri ve hizmetlerine ilişkin markalardan, tedarikçi ve sağlayıcı işletmelerden haberdar olma, sporla ilgili etkinliklere katılma-istifade ve böylece spor ile ilgili konularda bilgilendirme-bilgilenme fonksiyonlu SWEATers uygulamamızdan ("Uygulama"/"SWEATers") istifade için üyelik sözleşmesi yapacağınız Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları A.Ş. ("Şirketimiz") İstanbul Ticaret Odası üyesi olup iletişim bilgilerimiz şöyledir: Eski Büyükdere Cad.Park Plaza No:14 Kat:15, E-posta: info@sweatersapp.com, KEP nitelikli e-posta adresi: kokopeli@hs03.kep.tr Mersis No: 0836006471000016 (ITO'nun meslek ile ilgili davranış kurallarını www.ito.org.tr veya 444 0 486 no.lu telefonundan öğrenebilirsiniz).  

Kişisel verilerinizin işlenmesi, geçerli yerel veri gizliliği yasalarına uygun olarak gerçekleştirilir,

2. Bu gizlilik politikasında ("Gizlilik Politikası") size hakkımızda, veri işlemenin niteliği, kapsamı ve amaçları hakkında bilgi vermek istiyoruz,

 

DENETLEME

1. Denetleyici. Genel olarak veri işlemenin kontrolörü SWEATers olacaktır. E-posta Adresi altında e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. Veri Koruma Görevlisi. Veri koruma görevlimizle E-posta Adresi üzerinden iletişime geçilebilir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen kendisiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

HANGİ VERİLERİ TOPLUYORUZ VE İŞLİYORUZ

1. Kişisel Veri Kategorileri.

Doğrudan veya dolaylı olarak sizden toplayabileceğimiz kişisel veri kategorileri şunlardır:

Kimlik bilgileri - şunları içerir: ad (ad, soyad), doğum tarihi (tercihe bağlı), e-posta adresi, cinsiyet (tercihe bağlı), profil resmi (tercihe bağlı). Kimliğinizi doğrulamak için kullanıyoruz.

İletişim bilgileri - şunları içerir: e-posta adresiniz, sosyal medya ile giriş için kullandığınız e-posta adresiniz. Amaca bağlı olarak farklı nedenlerle sizinle iletişim kurmak için kullanıyoruz.

Konum bilgileri - şunları içerir: GPS konumu (opsiyonel, mobil cihaz ayarlarınız aracılığıyla bizimle paylaşmak isterseniz). Uygulama üzerinde gerçekleştireceğiniz aktivitelerin rota çizimi için kullanıyoruz.

Davranış ve Profil bilgileri - şunları içerir: uygulama içindeki aktiviteleriniz. Sizi bir kullanıcı olarak daha iyi tanımak için kullanırız, böylece size yalnızca ilgilenebileceğinizi düşündüğümüz etkinlikleri içeren öneriler sunabiliriz.

Cihaz bilgileri - şunları içerir: cihazınız hakkında fikir veren bilgiler (İşletim sistemi, modeli, versiyonu). Cihaz bilgileriniz uygulamalarımız tarafından toplanır. Uygulama hata ve iyileştirmeleri, yeni güncellemelerde bilgilendirme, deneyim ieyileştirmeleri için kullanıyoruz.

Aktivite bilgileri - şunları içerir: fitness verileri (örneğin antrenman başlangıç ​​ve bitiş saatleri, aktivite türü, spor kategorisi), sensör verileri (adım hedefi, süre, tempo, mesafe, hız) ve fitness uygulamanızla ilgili diğer veriler (ör. konum verileri dahil rotalar ve fotoğraflar). Bunları ürünlerimizi çalıştırmak için kullanıyoruz. Performans hedeflerinizi geliştirmenize ve kullanıcı deneyiminizi geliştirmenize ve egzersiz modelinize göre hangi ürünlerin sizin için en iyi olabileceğini belirlemenize yardımcı olur.

Tercih bilgileri - şunları içerir: tercih edilen dil, ilgi alanları (örneğin, koşu, yoga, yürüyüş, vb.). Bu bilgileri uygulamayı tekrar açtığınızda size yönelik bilgilendirme yapmak için kullanıyoruz.

 

DİĞER VERİLER

Facebook veya Apple üzerinden kayıt:

Sosyal oturum açma yoluyla bir SWEATers hesabına kaydolursanız, aşağıdaki bilgileri alacağız:

Facebook Inc.: Ad ve soyad, e-posta adresi.

Apple Inc.: Ad ve soyad, e-posta adresi.

 

HİZMET KULLANIMI

Firebase

Genel. İOS ve Android'deki Uygulamalar için Google'ın Firebase'ini kullanıyoruz. Kullanıcı verileri anonimleştirilmiş bir biçimde Google'a iletilir. Uygulamalarımız, Google Reklam Kimliği ("GAID") ve iOS için Reklamcılık Kimliği ("IDFA") dahil olmak üzere mobil cihazlar için kimlik bilgilerinin yanı sıra, Mobil için Analytics hizmetinin kullanılması için çerezlere benzer teknolojiler kullanır.

Amaç. Ürünlerimizin kullanımını analiz etmek ve sürekli iyileştirmek için Firebase ve Google Analytics kullanıyoruz. İstatistikler sayesinde hizmetlerimizi iyileştirebiliyor ve onları kullanıcılar için daha ilgi çekici hale getirebiliyoruz. Verilerin işlenmesinin temeli meşru menfaatlerimizdir.

SWEATers Etkinlik İzleme

Ürünlerimizi kullandığınızda, belirli etkinlik bilgilerini toplayacağız (örneğin, uygulamayı açmak, bir spor aktivitesi başlatmak, etkinliğe katılmak) ve bunları sunucularımıza göndereceğiz. Bu, Ürünlerimizin kullanımını analiz etmemize ve sürekli iyileştirmemize olanak tanır.

 

VERİLERİ NEDEN İŞLİYORUZ ("AMAÇLAR")

1. Ürünleri Çalıştırma. SWEATers, Ürünleri kullanırken size kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için verilerinizi işler.

Servis sağlama. Ürünleri çalıştırmak ve aşağıdakileri de içeren hizmetleri sağlamak

• bir hesaba erişiminizi doğrulamak

• sağlık ve fitness aktivitelerinizi takip edin ve görüntüleyin

• egzersiz ilerlemenizi ve istatistiklerinizi gösterin

• etkinliklere katılarak daha sağlıklı bir yapıya gelin

• etkinlik oluşturarak başkaları ile sosyalleşmeyi sağlayın

2.Müşteri desteği. Araştırmak, isteklerinize yanıt vermek ve şikayetleri ve hizmet sorunlarını çözmek için, ör. müşteri hizmetleri ekibimize gönderdiğiniz bir soru hakkında sizinle iletişime geçmek için.

 

İş İhtiyaçları. Verilerinizi iş ihtiyaçlarımızı yönetmek için işliyoruz.

3. Verim. Etkinliklerin tercih edilimini izlemek, analiz etmek ve iyileştirmenin yanı sıra uygulamanın performansını ve işlevselliğini korumak için verileri işleriz. Örneğin, kullanıcı davranışını analiz ediyor ve etkinliklere katılım şekliniz hakkında araştırma yapıyoruz.

4. Araştırma ve Geliştirme. Size ve başkalarına daha iyi, daha sezgisel ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak ve projemizin kullanıcı büyümesini ve katılımını sağlamak için araştırma yapmak üzere kamu geri bildirimleri dahil verileri işliyoruz.

5. E-posta / Push Mesajı Pazarlama. SWEATers, izninizle size kişiselleştirilmiş pazarlama e-postaları veya fitness ve sağlıkla ilgili bilgi içeren push mesajları gönderecektir. SWEATers, rızanıza bağlı olarak bu iletişimleri yapabilecektir.

E-postaları okurken kullanıcı davranışınızı sözde web işaretçileri veya izleme pikselleri yardımıyla değerlendirdiğimizi size bildirmek isteriz. Bu şekilde oluşturulan bilgiler daha sonra 3.2 Kişisel Veri Kategorileri'nde toplanan bilgiler, e-posta adresiniz ve bireysel bir kimlik ile ilişkilendirilir. Bu birleştirilmiş bilgilerle, pazarlama e-postalarımızı / push mesajlarımızı kişiselleştirmek için bir kullanıcı profili oluşturabiliriz. E-postalarımıza "Tıkladığınızda" veya hangi bağlantılara tıkladığınızla ilgili verileri topluyoruz ve bunu Üründeki eylemlerinizle birleştiriyoruz.

Verilerinizi, e-posta ile pazarlama veya pazarlama amacıyla saklıyor ve kullanıyoruz. E-postanın sonundaki bağlantıya tıklayarak veya push mesajlarıyla ilgili cihaz ayarlarınızı değiştirerek, pazarlama e-postalarına ve push mesajlarına verdiğiniz izni istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İzleme bilgilerini, pazarlama e-postalarımıza abone olduğunuz sürece saklarız.

 

UYUM ve UYGULAMA

Uyma. Verilerinizi yükümlülüklerimize ve geçerli tüm yasa ve düzenlemelere uygun olarak işliyoruz.

Uygulama. Güvenlik amacıyla veya olası dolandırıcılığı veya Şartlar ve Koşullarımızın veya bu Gizlilik Politikamızın diğer ihlallerini ve / veya üyelerimize veya ziyaretçilerimize zarar verme girişimlerini araştırmak için gerekli olduğunu düşünürsek verilerinizi işleriz.

 

KİŞİSEL VERİLERİN PAYLAŞIMI

1. Genel.

Verilerini ancak aşağıdaki durumlar üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz:

• ulusal bir makamın talebi nedeniyle,

• mahkeme kararı nedeniyle,

• yasalar gerektiriyorsa,

• Gerekirse, herhangi bir üçüncü taraf iddiası veya iddiasına karşı kendimizi araştırmak ve savunmak için,

• SWEATers’ın, üyelerimizin, personelimizin haklarını ve güvenliğini kullanmak veya korumak veya

• önceden (açıkça) onay verdiyseniz.

Kanunlar veya mahkeme emriyle yasaklanmadıkça veya talep acil bir durum olduğunda, uygun olduğunu düşündüğümüzde verilerinize ilişkin yasal talepler hakkında sizi bilgilendirmeye çalışırız. Taleplerin çok geniş, belirsiz veya yeterli yetkiye

Kişisel verileriniz asla reklam verenlerle veya benzer kurumlarla paylaşılmayacaktır.

 

HİZMETLERİMİZ

Profil. Profil bilgilerinizde yer alan ad-soyad ve profil fotoğrafı dışındaki veriler başka bir kullanıcı tarafından görüntülenemeyecektir. Bu bilgiler uygulama içinde yer alan “liderlik sıralaması, etkinlik katılımcıları” gibi alanlarda ihtiyaç olduğu için gösterilmektedir.

Etkinlikler: Uygulama içinde yer alan SWEATers tarafından ya da başka kullanıcılar tarafından oluşturulan etkinliklerdir. Farklı spor kategorilerinde etkinlikler açılabilecektir. Bu etkinlikler için organizasyonlar düzenlenebilecektir.

Liderler Sıralaması. Bir etkinliğe katılırsanız ya da bir aktivite başlatırsanız, gerçekleştirdiğiniz adım, mesafe ve süre bilgileri “Liderlik” tablosunda otomatik olarak gösterilecektir.

Harita (Başla): Harita üzerinde bir etkinliği gerçekleştirebilir ya da bir aktivite başlatabilirsiniz. Başla diyerek adım, koşu ya da bisiklet ile bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

İlerleme: Uygulama üzerinden gerçekleştirdiğiniz aktiviteler bu alanda gösterilecektir. Gelişiminizi bu alanda takip edebileceksiniz.

Sağlık ve Fitness Hizmetleri. SWEATers, onay vermeniz durumunda Sağlık ve fitness verilerinize, adım sensör kullanımına erişmek isteyecektir. Bu erişimler ile uygulama içinde gösterilen koşu, adım, mesafe, süre gibi bilgilerin hesaplanması için kullanılacaktır.

 

SERVİS SAĞLAYICILAR

Servis sağlayıcıları. Bilgilerinizi, içeriklerimizi sağlamamıza ve geliştirmemize yardımcı olan başkalarıyla paylaşıyoruz (örn. Bakım, analiz, denetim, ödemeler, dolandırıcılık tespiti, pazarlama ve geliştirme). Hizmet sağlayıcılar, bu görevleri bizim adımıza yerine getirmek için makul olarak gerekli olan bilgilerinize erişebilecek ve bunları başka amaçlarla açıklamamak veya kullanmamakla yükümlüdür. Adjust, Google, Facebook, Amazon Web Services, Inc., Emarsys eMarketing Systems AG, Pushwoosh, Inc., NewRelic, Inc., Apptimize, Inc. veya Zendesk, Inc. gibi işlemcileri kullanıyoruz.

 

VERİLERİ NE KADAR SAKLIYORUZ

1. Saklama Süresi. Verilerinizi, bizde bir hesabınız olduğu sürece saklamamız gerekir. Verilerinizi silme talebinde bulunmaksızın hizmetlerimizi kullanmayı bırakırsanız, bunları herhangi bir SWEATers noktasıyla son etkileşiminizden sonra 25 ay boyunca saklarız. Bunun ötesinde, verileri yalnızca yasal olarak gerekliyse (garanti, sınırlama veya saklama süreleri nedeniyle) veya başka şekilde gerekliyse saklıyoruz.

2. Hesap Silme. Hesabınızı silmeye karar verirseniz, aşağıdaki istisnalar dışında SWEATers da hakkınızda sahip olduğu tüm veriler silinecektir:

• SWEATers’ın sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmesi veya yasal saklama yükümlülüklerine uyması için gereken herhangi bir veri silinmeyecek, ancak gerekli ölçüde en aza indirilecektir.

• Saklama yasal olarak gerekliyse, örneğin muhasebe amaçları için bir silme talebi verileri etkilemez.

 

HANGİ HAKLARA SAHİP OLDUĞUNUZ

1. Haklarınızı kullanın. Tanımlanan haklarınızı kullanmak için, lütfen E-posta Adresine e-posta yoluyla veya posta adresimize posta yoluyla bir talep gönderin.

2. İznin İptali. İzninizi - işleme için rızanın gerekli olduğu durumlarda - herhangi bir zamanda gelecekteki veri işleme için iptal edebilirsiniz. Ancak bu, iptalden önceki rızaya dayalı olarak veri işlemenin hukuka uygunluğunu etkilemez. Bazı durumlarda, izninizi geri çektikten sonra, bunu yapmak için başka bir yasal dayanağımız varsa veya rızanızın geri çekilmesi belirli işleme faaliyetleriyle sınırlıysa bilgilerinizi işlemeye devam edebiliriz.

3. Erişim Hakkı. Verilerinizin tarafımızdan işlenip işlenmediğine dair onay ve eğer öyleyse, veriler hakkında daha spesifik bilgiler alma hakkına sahipsiniz. Daha spesifik bilgiler, diğer şeylerin yanı sıra, işleme amaçları, veri kategorileri, potansiyel alıcılar veya saklama süresiyle ilgilidir.

4. Düzeltme Hakkı. Sizinle ilgili yanlış verilerin düzeltilmesini bizden alma hakkına sahipsiniz. Tarafımızdan işlenen verilerin doğru olmaması durumunda, bunları gecikmeden düzelterek sizi bu düzeltmeden haberdar edeceğiz. Lütfen bilgilerinizin çoğunu ayarlarda düzeltebileceğinizi ve içeriklerimizde her türlü veriyi düzeltmemizin teknik olarak mümkün olmadığını unutmayın.

5. Silme Hakkı. Hakkınızda sakladığımız verileri silme hakkına sahipsiniz. Bunu yapmaya karar verirseniz, lütfen info@sweatersapp.com adresine mail atarak talepte bulunun. Bir güvenlik önlemi olarak, bu silme işlemini onaylamanız için size bir e-posta göndereceğiz. Bu onaydan sonra verilerinizi sileceğiz. Lütfen hesabınız silindikten sonra telefonunuzda hala veri depolanmış olabileceğini unutmayın.

6. İşlemenin Kısıtlanması Hakkı. Aşağıdaki durumlarda bizden verilerinizin işlenmesi için bir kısıtlama alma hakkına sahipsiniz:

• Verilerinizin işlenmesinin yasa dışı olduğunu düşünüyorsunuz, ancak Verilerin silinmesine karşısınız;

• Yasal iddiaların oluşturulması, uygulanması veya savunulması için verilere hala ihtiyacınız varsa; veya

7. Veri Taşınabilirliği Hakkı. Verilerinizin bir kopyasını yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilir bir biçimde alma ve bu verileri bizden engel olmaksızın başka bir denetleyiciye iletme hakkına sahipsiniz. Verilerinizin bir kopyasını web sitesindeki hesap ayarlarınızdan indirebilirsiniz.

8. İtiraz Hakkı. Meşru menfaatlerimizin yasal dayanağı olduğu verilerin işlenmesine, bu hükümlere dayalı profil oluşturma dahil olmak üzere, istediğiniz zaman itiraz etme hakkına sahipsiniz. Doğrudan pazarlama amacıyla verilerin işlenmesine itiraz etme hakkına da sahipsiniz.

9. Şikayette Bulunma Hakkı. Verilerin işlenmesinin geçerli yasayı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, yerel denetim otoritenize şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

 

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

1. Yasal Dayanaklar. Veri koruma yasaları, yalnızca işleme için yasal dayanaklarımız varsa verilerinizi toplamamıza ve işlememize izin verildiğini düzenler. Veri işlemenin yasallığı şunlardan kaynaklanmaktadır:

• işlemeye (açık) izin verdiğiniz durumlarda (açık) rızanız;

• kullanıcı sözleşmenizin yerine getirilmesi gerekliliği, ör. Ürünün tatmin edici bir şekilde kullanılması için verilerin gerekli olduğu durumlarda; veya

• SWEATers veya üçüncü bir şahıs tarafından gözetilen meşru menfaatler, ör. çerez, eklenti kullanımımız.

Meşru menfaatlerimiz arasında sizi, SWEATers’ı veya diğerlerini güvenlik tehditlerinden veya dolandırıcılıktan korumak, yürürlükteki tüm yasalara uymak, olası kurumsal işlemler dahil olmak üzere işimizi yönetmek ve geliştirmek, kullanıcıların kendi ve fitness deneyimleriyle bağlantı kurun ve fitness ve sağlıkla ilgili tüm fikirleri ifade edin.

2. Güvenlik Önlemleri. Verilerinizi herhangi bir yetkisiz veya yasadışı işleme ve herhangi bir kaza sonucu kayıp, imha veya hasara karşı korumak için uygun teknik ve organizasyonel güvenlik önlemlerini korumayı ve uygun teknik ve organizasyonel güvenlik önlemlerini uygulamayı taahhüt ediyoruz. Bu güvenlik önlemleri, en son teknolojik gelişmelere uyacak şekilde sürekli revize edilmektedir.

4. 6698 Sayılı Türkiye Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("TPDPL") Türkiye'de Mukim olarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("TPDPL") kapsamındaki haklarınıza ilişkin bilgi için lütfen Ek 3 - Konut Sakinleri için Bilgiler bölümüne bakınız. 6698 sayılı Türk Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("TPDPL") kapsamında Türkiye'de.

 

GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

1. Genel. Günlük iş operasyonlarımızdan kaynaklanan değişiklikleri yansıtmak için Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçiriyor ve güncelliyoruz. En son ne zaman değişiklik yaptığımızı öğrenmek için her zaman Gizlilik Bildiriminin tarihini kontrol edebilirsiniz. Farkında olmanız gereken önemli değişiklikler yaptığımızda sizi bilgilendireceğiz.

2. Son Güncelleme. Bu Gizlilik Politikası en son 31 Mart 2021’de değiştirildi.

 

SORULAR, ŞİKAYETLER VE DESTEK

Aşağıdaki bilgiler üzerinden geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları A.Ş. ("Şirketimiz")

Eski Büyükdere Cad.Park Plaza No:14 Kat:15

E-posta: info@sweatersapp.com

KEP nitelikli e-posta adresi: kokopeli@hs03.kep.tr

Mersis No: 0836006471000016 (ITO'nun meslek ile ilgili davranış kurallarını www.ito.org.tr veya 444 0 486 no.lu telefonundan öğrenebilirsiniz).  

 

EK 1 - KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU SAYILI TÜRKİYE'DE YAŞAYANLARA İLİŞKİN BİLGİLER 6698 ("TPDPL")

Türkiye Cumhuriyeti'nde ikamet ediyorsanız, bu bölüm sizin için de geçerlidir ve yukarıdaki ana gizlilik politikasını tamamlar.

1. Veri Denetleyicisine İlişkin Hatırlatma. Veri Denetleyicisine İlişkin Hatırlatma. İstanbul Ticaret Siciline kayıtlı ve merkezi Eski Büyükdere Cad.Park Plaza No:14 Kat:15 Sarıyer / İstanbul’ da bulunan bir Türk anonim şirketi olan Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları Anonim Şirketi’ni beyan ederiz (Mersis No: 0836006471000016). Gizlilik Politikası kapsamında veri denetleyicisi ve sorumlusu veri sorumlusu olarak Kokopeli A.Ş. olacaktır.

2. Veri Koruma Görevlisi ile ilgili Bilgiler. TPDPL'de "Veri Koruma Yetkilisi '' terimi tanımlanmadığından, Türkiye'de geçerli olmayacaktır.Ancak, e-posta adresini kullanarak e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz (buraya bakın). Talebiniz iletilecek ve şu adrese aktarılacaktır: Gizlilik Politikası kapsamında Veri Sorumlusu.

3. Kişisel veri toplamanın yöntemi ve yasal dayanağı. Verilerinizi yalnızca, TPDPL Madde 5 ve Madde 6 da dahil olmak üzere işleme için yasal dayanaklara sahipsek (bir sözleşmenin taraflarının kişisel verilerinin işlenmesi dahil olmak üzere, bununla doğrudan ilgili olması koşuluyla) toplamamıza ve işlememize izin verilir. Sözleşmenin kurulması veya ifa edilmesi ve verilerin işlenmesi, veri sahibinin temel hak ve özgürlüklerini ihlal etmemesi koşuluyla, veri denetleyicisinin izlediği meşru menfaatler için gereklidir. Kişisel verileri TPDPL uyarınca veri kayıt sisteminin bir parçası olarak sağlanan otomatik yollarla / yöntemlerle tamamen veya kısmen topluyoruz.

4. Haklarınız. TPDPL'nin "İstisnalar" başlıklı 28. Maddesinde belirtilen haller dışında, kişisel veri sahibi olarak Veri Sorumlusuna başvurunuz üzerine TPDPL Madde 11 kapsamında aşağıdaki haklara sahip olursunuz:

 

5. Türkiye'deki Yerel Kişisel Verileri Koruma Kurumu'nun İletişim Bilgileri.

Kişisel Verileri Koruma Kurumu

Nasuh Akar Mahallesi 1407. Sok. No: 4, 06520 Çankaya / Ankara

 

SÖZLEŞMEYE DAİR DİĞER UNSURLAR

Bu üyelik (kullanıcılık) sözleşmesinin kurulması için, SWEATers uygulamamıza alternatif giriş yapıları ile üye olabilirsiniz. Zorunlu bilgileri eksiksiz ve hatasız girmenizi özellikle rica ederiz; bilgileri gerçeğe uygun, doğru girmelisiniz; bir hata fark ederseniz düzelttikten sonra butonu tıklayınız.

 Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra farkettiğiniz eksiklik/hataları Uygulamanızın profil kısmında düzeltebilir veya info@sweatersapp.com mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uygulamanın kurulması/kullanılması için işletim sistemi (Android / iOS ) işletmecisi ve/veya Uygulamayı indirdiğiniz yahut üyelik işlemini yaptığınız mecra tarafından istenilecek izinler ayrıdır ve söz konusu izinleri de vermiş olmanız gerekir; duruma göre bu tür izinleriniz Şirketimizce de geçerli olarak kullanılabilir. 


Bu Üyelik Bilgilendirmeleri-Sözleşmesi'ni (form-metin olarak) Uygulama'nın Sözleşmeler bölümünde her zaman görebilirsiniz. Üyeye (Kullanıcıya) "özel" (taraf olarak bilgileri girilmiş) Sözleşme metni gibi bir metin Şirketimiz sistemlerinde ayrıca muhafaza edilmeyebilecektir. 
Dilediğiniz her zaman  yukarıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize yapacağınız sözlü veya yazılı bildirim ile, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve ceza ödemeksizin üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz. Bunun gibi Şirketimiz de Sözleşme'yi her zaman aynı şekilde sona erdirebilir.


SWEATers'da üye (kullanıcı) bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi-kullanımı, sosyal-ticari elektronik iletişimler ve Uygulama'dan istifade ile ilgili diğer hususlarda aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Kullanım Şartları geçerlidir.  

Üyeler tarafından verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler  bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşlarca sistemlerinde alınmıştır. Bununla beraber, söz konusu bilgiler akıllı mobil cihazınızda da yer aldığından (ki bir kısım bilgiler sadece cihazınızdadır) her bakımdan korunmaları ve ilgisiz kişilerce erişilememesi için gerekli tedbirlerin alınması (virüs ve kötü niyetli sair yazılımlara karşı tedbirler dahil) sorumluluğu kullanıcıya aittir. 


SWEATers'ın özellik-fonksiyonlarından istifade edebilmeniz ve Şirketimizin kanuni sorumluluklarını yerine getirebilmesi, keza kullanıcıları genel/kişiye özel bazı hizmetler ve imkanlardan yararlandırabilmesi için bu Bilgilendirmeler-Sözleşme'nin muhtelif maddelerinde belirtilen (kanunlara uygun) çeşitli şekillerde-yöntemlerle kişisel bilgilerinizin (isim, soyisim, rumuz, fotoğraf, yaş, cinsiyet, medeni durum, yaşanılan/bulunulan bölge-konum, eğitim düzeyi, ilgi alanları, yapılan sporlar, katılınan aktiviteler, bunlara ve ilgili hizmet-ürünlere ilişkin tercihler, giyim ürünleri dahil alışverişler, alışkanlıklar, zevk ve beğeniler, cep telefonu ve diğer telefon no.ları - teknik reklam tanıtıcısı-kimliği bilgileri, sosyal medya hesap bilgileri, mail adresleri, cihaz ID, IP, mesajlaşılan üyeler/arkadaşlar bilgisi ve konum verileri gibi) işlenmesi ve tarafınıza ticari elektronik iletişimler ve her türlü kanal-mecradan tanıtım-reklam uygulamaları yapılması gerekmektedir. 
Uygulamadan yararlanabilmeleri için ve işlerliğini teminen kullanıcılara ait kişisel veriler yukarıda-aşağıda detaylı anlatıldığı gibi edinilebilecek, sistemlerimizde kaydedilip saklanabilecek ve kanunlara uygun olarak işlenip paylaşılabilecek, aktarılabilecek ve kullanılabilecektir. 
Üyelerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili merci ve kuruluşlara da açıklanabilir. 


Ayrıca, verdikleri ve uygulamayı kullanımları sırasında oluşan kişisel kişisel olan-olmayan bilgileri (üyelerin katıldıkları etkinlikler ve spor aktivitelerine-yerlerine ilişkin konum verileri dahil) Şirketimiz ve ortakları-iş ortakları, halefleri, servis ve hizmet tedarikçileri (facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya hesapları-işletmecileri dahil) ile bu sayılanların belirleyeceği üçüncü kişiler/kuruluşlar tarafından  her türlü spor aktiviteleri, etkinlikleri ve tesisleri için bilgilendirme, spor ile ilgili olan-olmayan ürün-hizmetlerinin tanıtımı, reklamı, iletişim, promosyon, satış, pazarlama  ve üyelik bilgilendirmeleri, uygulamaları ve işlemleri yapılması amacı ile otomatik olan/olmayan yöntemler ile elde edilebilir, kanunların öngördüğü azami süreler için  kaydedilebilir, yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilebilir, depolanabilir, kullanılabilir, güncellenebilir, sınıflandırılabilir, yurt içinde ve dışında (diğer üyeler dahil olmak üzere) bahsi geçen üçüncü kişi ve kuruluşlar arasında paylaşılabilir, aktarılabilir, transfer olunabilir ve sair kanunlara uygun yöntemler ile işlenebilir. 
Uygulamaya üyelik ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kullanımı öncesinde-sırasında oluşan her türlü bilgiler Şirketimizin ve yukarıda belirtilenlerin yanısıra diğer kullanıcılar tarafından  görüntülenebilir. 


Üyelerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, spor aktiviteleri ile işletme-tesislerine, keza diğer üyelere ve katıldıkları spor aktivitelerine-yerlerine ilişkin bilgilendirme, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, keza mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz'ce  SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, internet, faks, (cihazınızda açık ise) bluetooth-diğer kablosuz ağlar, sosyal medya hesapları, diğer online ağlar ve sair elektronik iletişim araçları ile  sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, üyelerimize ticari elektronik iletiler gönderilebilir. Üyelerimiz de diğer kullanıcılar ve ilgililer ile her türlü sorumluluk taraflarına ait olmak üzere iletişimde bulunabilir. 


Buraya kadar belirtilen çeşitli uygulamalar için zaman zaman kullanıcılardan ayrıca izin istenebilir. Ancak bu, Uygulamanın her özellik/fonksiyon kullanımı ile bağlantılı hususta izin alınacağı anlamına gelmemektedir. Bunun gibi bir özellik için herhangi bir zamanda izin istenmiş ve verilmiş ise müteakip kullanımları için tekrar izin/onay alınmayacaktır. (Varsa) iletişim fonksiyonunun kapatılmış olması Kullanıcı'nın bu hususta işbu Sözleşme'ye onayla veya bilahare verdiği ticari iletişim iznini iptal ettiği anlamında değildir, sadece, kapalı tuttuğu sürece SMS, e-mail vb ile iletişim almaması sonucu doğurur; Kullanıcı ilgili fonksiyonu tekrar açtığında, tarafına ticari elektronik ileti gönderimleri ayrıca-tekrar bir izin/onayına gerek bulunmaksızın, usülunce kanuni red hakkını kullanana kadar, önceden herhangi bir surette verdiği onay uyarınca ve bu Sözleşme dahilinde devam eder. (Anlık bildirimleri durdurma ise (varsa) bu fonksiyonu işletim sisteminden veya Uygulama içinden kapatma veya Uygulamayı cihazdan kaldırma halinde mümkün olabilmektedir). 
Kullanıcılar arzu ettikleri her zaman (yukarıdaki iletişim kanalarından Şirketimize ulaşarak veya kendilerine gönderilen kısa mesaj/e-mail içinde belirtilen red işlemini yaparak) taraflarına ticari elektronik ileti gönderimini durdurabilirler. Bunun gibi, yine belirtilen iletişim kanallarımızdan;  ilgili cari yasalara uygun olarak  ve kanuni kapsam-ölçülerde kişisel verilerinin işlenmesi ile ilgili uygulamalar ve işlenen bilgileri, kişisel verilerinin bu Bilgilendirmeler-Sözleşme'de belirtilen amaca uygun kullanılıp kullanılmadığı, bilgilerinin aktarıldığı üçüncü kişiler, eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde düzeltilmesi, verilerin silinmesi veya yok edilmesi, düzeltilen/silinen/yok edilen bilgilerinin (varsa) ilgili üçüncü kişilere bildirilmesi, otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile kendileri aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz ve verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğrama halinde giderilmesi gibi konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları A.Ş.'ne  diledikleri her zaman başvurabilirler.


Tüm bu konularda veri sorumlusu Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları A.Ş.'ne başvurulabilecek,  başvuru-talepler gereği yasal azami süreler içinde yerine getirilecek (bilgilerin silinmesi veya yok edilmesi istendiğinde, aynı amacı sağlamak üzere üye kişiliği belirlenebilir olmayacak şekilde anonimleştirilebilecek) yahut hukuki gerekçesi açıklanarak kabul edilmeyebilecek, bu takdirde üyelerce kanuni mercilere başvurabilecek,  kanunen yapılması mümkün veya gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlenmeleri ise herhalukarda devam edecektir.  Üyeler, ilgili Kanunlar çerçevesindeki diğer haklarını kullanabilirler.

Kullanıcıların Uygulama üzerinden ulaştıkları diğer kuruluşlarda kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; Uygulama içinde gösterilen ve/veya uygulama içinden ya da haricen ulaşılan üçüncü kişi-kuruluşlara ait reklamlar, bunlardaki bilgiler,  uyguladıkları etik ilkeler, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi, kişisel veri işlemeleri  ile ticari iletişim esasları ve diğer uygulamalardan dolayı  oluşabilecek ihtilaflardan ve menfi neticelerinden Şirketimiz sorumlu değildir. 


Kullanıcının Şirketimize bildirdiği kişisel veri kullanımı ve/veya ticari elektronik iletişim durdurma isteği, Kullanıcının doğrudan izin verdiği veya kanunen izinli sayılan başka kuruluşlarca herhangi bir surette Kullanıcıya yapılan iletişimlerin ve veri kullanım-işlenmelerinin de durdurulacağı anlamına gelmez; Kullanıcı'nın bu hususta ilgili kuruluşa ayrıca başvurması gerekir ve ilgili tüm kanuni işlemler-gerek-sonuçları Kullanıcı ile bahsi geçen kuruluş arasındadır. Şirketimizin bu tür durumlarda bir insiyatifi ve sorumluluğu bulunmamaktadır.   
Uygulama ile ilgili her türlü bilgi ve içerik (bu Sözleşme kapsamında ve şartlarında, kullanıcılar tarafından girilenler dahil) ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar, mülkiyet hakları ve tasarruf hakları Şirketimize aittir. 
Kullanıcılar Uygulama'nın “Ayarlar” bölümünde (eğer bu imkanı sağlayan fonksiyonlar Uygulama'ya henüz dahil edilmemiş ise cihazlarının ilgili ayarlar kısmından) aşağıdaki fonksiyonları geçici olarak kapatabilirler (yukarıda belirtilen E-posta adresimize bu hususta mail de atabilirler).


Konum izinleri bilgilendirmesi:

Uygulama'nın “Konum”a dayalı program hizmetlerinin veya özelliklerinin kullanılması durumunda; GPS bilgileriniz, izleme verileriniz, boylam ve enlem gibi konum bilgilerinizi cep telefonu cihazınız aracılığıyla toplayabiliriz. Toplanan veriler uygulama içinde parkur çizimi için kullanılıp gerektiğinde ilgili departmanlara aktarılacaktır. 
Konum bazlı hizmetler sunmak. SWEATers uygulamasını kullanma sırasında rota çizme, ortalama hızını gösterme, adımlarını sayma gibi hareket halindeki konuma ihtiyaç duymaktadır. Bu bilgileri kullanarak kullanıcıya işlem aktivitelerini tarih bilgisi ile birlikte gösterip gelişimini göstermektedir. Toplanan veriler uygulama işlevselliğinin bir parçası olarak size geri sağlanmaktadır.
Konum kullanımı uygulamanın kullanımı için zorunlu değildir. Kullanıcılar konum aktivitesi gerektirmeyen bütün etkinliklere katılabilmektedir.
Konum izni işletim sistemi versiyonuna göre değişkenlik göstermektedir. Ön planda konum izni, arka planda konum izni gibi farklılaşan onay süreçlerinde izin verme opsiyonunuza bağlı olarak akış ilerlemektedir.


Konum izinleri kullanıcı dilediği zaman cihazın ayarlar bölümünden ilgili izinleri kaldırabilecektir. Kullanıcı izni kaldırmadığı sürece aktivite sırasında konum izni verilmiş sayılacak.
Aktivite dışında konum bilgisi kullanılmamaktadır. Aktif bir etkinlik ya da aktivite yoksa konum takibi yapılmamaktadır. Konum izni verilmediğinde koşu mesafesi, adım sayısı gibi bilgiler uygulamada gösterilmeyecektir. Toplanan veriler gerekli yasa maddelerince korunmaktadır.

 

Veriler hangi amaçlarla kullanılmaktadır?


Veri Sahibi’nin sağladığı kişisel veriler Şirket tarafından aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır:


Şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Şirket tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi ile Şirket’in ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası amaçları kapsamında;


Veri Sahibi’nin Uygulama’da sağlanan hizmetlerden faydalandırılması,
Toplanan veriler gerekli yasa maddelerince korunmaktadır.


Hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli olan faaliyetlerin doğasından kaynaklanan işlemlerin yerine getirilmesi,


Şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması


Şirket’in ticari faaliyetlerinin yürütülmesi,


Şirket raporlama ve iş geliştirme faaliyetleri kapsamında kullanılması,


Şirket’in ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması,


Şirket'in hizmetlerini sağlanması, sürdürülmesi ve iyileştirilmesi,


Şirket’in yeni hizmetler geliştirebilmesi,


Kullanıcılar ile iletişim kurulabilmesi ve kullanıcılar ile kamuoyunun korunabilmesi.


Söz konusu fonksiyonların kapatıldığının Şirketimiz sistemlerince algılanabilmesi için mobil cihazın data erişimin açık olması gerekebilir.

 

Söz konusu fonksiyonların izin (onay, rıza) gerektiren işlemler ile ilgili olması halinde, ilgili fonksiyon tekrar açıldığında, bu Bilgilendirmeler-Sözleşmeler kapsamında kullanıcı tarafından verilen izinler kendiliğinden tekrar yürürlüğe girer. Kişisel verilerin işlenmesi ve/veya ticari elektronik iletişimlerin tamamen durdurulması hususundaki yasal düzenlemeler ile yukarıda-aşağıda yer alan ilgili hükümler saklıdır.

Söz konusu özellikleri kısmen/tamamen kapatan kullanıcılar yine kısmen/tamamen bu özelliklere bağlı hizmet-bilgilendirme ve imkanlardan yararlanamayabilir.  

SWEATers'ı kullanarak kendilerine spor arkadaşı edinen ve/veya SWEATers'ı veya diğer kullanıcılarca yahut SWEATers kanalı ile üçüncü sair kişilerce bilgilendirildikleri spor/sosyal ve sair amaçlı etkinliklere katılanlar,  onlarla iletişime-etkileşime geçenler, bunun gibi, spor ve spor ürünü-hizmeti tesislerini ve tedarikçilerini kullananlar her türlü kişisel ilişkileri, iletişimleri, katılımları ve faaliyetleri ile ilgili tüm sorumluluğu bizzat taşırlar;  Şirketimizce bu ve bağlantılı konularda, herhangi bir cismani, maddi ve manevi olumsuz netice bakımından doğrudan/dolaylı hiçbir sorumluluk üstlenilmemiştir.  
Kullanıcıların her türlü bütün iletişim-data transfer giderleri, keza Uygulama ve/veya edindikleri spor arkadaşları ve/veya diğer kullanıcılarca bilgilendirilerek katılabilecekleri etkinliklerin ve tesislerin giderleri, (varsa) ürün-hizmet bedelleri, sağlayıcı ilgililer ile şahsi anlaşmalarına da tabi olarak, kendilerine aittir. 
Üyelerin belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya taraflarına Şirketimiz veya diğer üyelerce yapılan iletişimler, bilgilendirmeler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce yapılacak tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır; Şirketimiz kullanıcıların veya söz konusu satıcı-sağlayıcıların aracısı, temsilcisi, vekili ve sair suretle bu anlamda ilgilisi değildir. Uygulamanın öyle bir kazanması halinde, Şirketimizden bir ürün veya hizmet satışı söz konusu olur ise, buna dair ayrıca ve usulünce mesafeli sözleşme yapılır ve uygulanır. 
Uygulamanın ilgili özelliklerini kullanarak ilgilendikleri/beğendikleri spor aktiviteleri, tesisleri ve/veya bunların hizmet-ürünleri hakkında arkadaşlarını, diğer üyeleri ve sair üçüncü kişileri bilgilendirmek isteyen ve bildiren Kullanıcılar, keza gönderilen kişiler, ilgili iletiler hususunda her türlü mali olan-olmayan hukuki, kişisel ve sosyal sorumluluğu bizzat taşırlar. Gönderilen kişinin kullanıcı olmaması veya olmakla beraber Uygulama'nın ilgili fonksiyonlarını açık tutmaması halinde   iletinin gönderilen tarafından alınmayabileceği ve/veya görüntülenmeyeceği de bilinmelidir. 
Şirketimizin bu hususta hiçbir takip sorumluluğu bulunmamakla beraber, kullanıcıların SWEATers'a  üye olurken veya üyelikleri sırasında verdiği bilgilerde, kendi aralarındaki (metin, görüntü ve/veya ses formatında) iletişimlerinde ve sair her türlü mesajlaşmalarında, keza her türlü içerik paylaşımlarında kanunlara veya genel ahlaka yahut gerçeğe aykırı nitelikte ve/veya kötü niyetli içerikler -- şikayet üzerine veya otomatik olan/olmayan yöntemlerle sair bir şekilde tespit edilir ise -- derhal tarafımızca silinebilir veya üyenin profili kaldırılabilir, mesajlaşması kısmen/tamamen engellenebilir veya üyelik tamamen iptal edilebilir; üyeler bu işlemlere herhangi bir surette itiraz edemezler. Verdikleri bilgilerin ve mesajlarının her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu her halükarda üyelere ait olup Şirketimizin uğrayabileceği her türlü zarara karşılık ilgili üye-üyelere rucu hakkı vardır. 


Şirketimiz yukarıdaki konularda ve Uygulamanın özellik, fonksiyon, içerik, ürün ve hizmetlerinde  gerekli görebileceği her türlü değişikliği ve iptalleri kısmen/tamamen yapma, bunun gibi Uygulamayı kullanımdan kaldırma veya kullanımını (yahut sadece bazı özelliklerini) ücretli yapma haklarını saklı tutar; yapılan değişiklikler Şirketimizce Uygulama içinden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; Uygulamayı kullanmaya devam edenler yeni veya revize tüm şartları kabul etmiş sayılırlar (Kullanım için ücret ödenmesi gereken hallerde ayrıca onay alınır). Uygulama'nın kullanımdan kaldırılması sebebi ile Şirketimizden herhangi bir talepte bulunulamaz. 


Üyelerin SWEATers ile ilgili program özelliği-fonksiyonu ve sair içerikte önerileri, keza bunların uygulamaya geçirilmesi/kullanılması karşılığı üyelere herhangi bir bedel ödenmez. 
SWEATers başlangıç itibariyle, esasen spor ile ilgili konular olmak üzere, sosyal amaçlı bir  arkadaş edinme, bilgilendirme ve bilgi  iletişim mobil uygulamasıdır. Yukarıda yer alan ve ticari mahiyet arz eden uygulamalar ve  koşullar, SWEATers'da o tür özellik ve fonksiyonların ileride varlığı/tatbiki halinde ve kendiliğinden uygulanırlar. 
Üyelerimiz talep ve şikayetlerini yukarıda belirtilen iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilir. Üyelerimizin haklı talep-şikayetleri ile her türlü başvurularını karşılamaktan memnuniyet duyarız. Mümkün olmadığı takdirde, kanuni parasal sınırlar dahilinde, yerleşim yerinizdeki  İl ve İlçe Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri'ne veya diğer kanunen yetkili Mahkeme ve Mercilere başvurabilirsiniz.  


Kullanıcı'nın Sözleşmeyi Kabulü ve Hukuki Sonuçları - Kişisel Veriler (Bilgiler) Kullanım-İşlenme-Aktarım ve Ticari Elektronik İleti İzinleri

Kullanıcılar bu Sözleşme'yi kabul edip edip etmemekte serbesttir. Kullanıcı Sözleşmesi onaylanmak sureti ile kabul edilmediği (keza istenen bilgiler girilerek aktivasyon işlemleri usülunce yapılmadığı) takdirde Uygulama-Servisleri-Özellikleri (cihaza yüklenmiş veya kurulmuş olsa dahi) kullanılamaz.

Üyelik Bilgileri'nde istenen bilgilerini girerek bu Kullanıcı Sözleşmesi'ni onaylayan Kullanıcı (Üye, SWEATers),  

Yukarıdaki Bilgilendirmelerde-Sözleşmede yazılı tüm bilgileri, şartları okuduğunu, anladığını, tarafına ait bütün yükümlülüklere eksiksiz ve zamanında uyacağını, keza ilgili sorumlulukları taşıyacağını, 
Özellikle Kişisel Verileri bakımından;  tarafınca doğrudan verilen ve/veya Uygulamayı kullanımı öncesinde-sırasında Kullanıcı'dan ve katıldığı / spor faaliyeti yaptığı işletme - sağlayıcılardan, ürün-hizmet sağlayıcılarından, tüm bunların iş ortakları, yatırımcıları ve servis-hizmet sağlayıcıları ile tedarikçilerinden (facebook, instagram, twitter gibi sosyal medyalar ve diğer online-offline ağlar dahil) edinilen kişisel nitelikli olan-olmayan mevcut ve müstakbel bilgileri-verilerinin (isim, soyisim, rumuz, fotoğraf, yaş, cinsiyet, medeni durum, yaşadıkları bölge, eğitim düzeyi, ilgi alanları, satın aldıkları kıyafetlere ve diğer ürünlere-hizmetlere ilişkin alışveriş alışkanlıkları-tercihleri, zevkleri-beğenileri, fatura içerikleri, cep ve diğer telefon no.ları – teknik reklam tanıtıcısı-kimliği bilgileri, sosyal medya hesap bilgileri,  mail adresleri, Cihaz ID-IP'leri ve konum verileri dahil) Şirketimiz Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları A.Ş. ve anılan kişi-kuruluşlarca ilgili kanunlara  uygun olarak Bilgilendirmeler ve Sözleşme'de belirtilen amaç, kapsam ve şartlarda, otomatik olan/olmayan yöntemlerle (bluetooth, beacon, kablosuz ağlar vb dahil) teminine, devralınmasına, yurt içinde-dışında kaydına, depolanmasına, muhafazasına, kullanılmasına, değiştirilmesine, güncellenmesine, yeniden düzenlenmesine, açıklanmasına, sınıflandırılmasına, birleştirilmesine (sosyal medya hesapları dahil), yurt içinde-dışına aktarılmasına, ilgililer arasında paylaşılmasına, taraflarınca depolanmasına, transferine, kullanımına ve sair suretlerle işlenmesine onay (rıza) verdiğini, kişisel verilerinin işlenmesine, silinmesine, yok edilmesine (ya da anonimleştirilmesine) ve işlenmelere dair tüm bilme ve bilgi talep etme haklarını öğrendiğini ve Veri Sorumlusu Şirketimiz Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları A.Ş.'ne belirtilen iletişim kanallarından başvurarak haklarını ilgili kanuna uygun biçimde her zaman kullanabileceğini (kanunlar gereği mümkün, gereken ve/veya yükümlü olunan işlenmelerin devam edeceğini) 


Özellikle Ticari Elektronik İletiler bakımından; ilgili kanunlara uygun biçimde ve SWEATers  hizmetleri-fonksiyonları çerçevesinde Şirketimiz ve diğer kanuni yetkililerince her türlü spor aktiviteleri, tesisleri, ürün-hizmetleri ile ilgili olarak tarafına ticari olan-olmayan elektronik iletişimler yapılmasına, internet ve diğer iletişim ağları (sosyal medya ve diğer online iletişim ağları dahil) üzerinden bilgisayar, telefon, faks, otomatik arama makineleri  ve diğer uygun cihazlar-kanallar ile Uygulama üzerinden ve/veya diğer her türlü elektronik iletişim kanallarından her türlü ticari elektronik iletiler gönderilmesine izin (onay) vermiş olduğunu, iletişim bilgilerinin bu amaçla alındığını bildiğini, istediği her zaman (varsa) işletim sisteminden veya Uygulama'nın Ayarlar/Bildirimler kısmından ve/veya hiçbir gerekçe göstermeksizin tarafına gelen kısa mesaj/mailde belirtilen yöntemler ile red hakkını kullanarak "ticari elektronik  iletişimi" durdurabileceğini, kanunlar gereği mümkün, gereken ve/veya yapılmakla yükümlü olunan ticari iletişimler ile sosyal amaçlı iletişimlerin ( keza üyeler arasındaki iletişimlerin kullanıcı tarafından aksi istenmedikçe) devam edeceğini   öğrendiğini ve genel olarak SWEATers Mobil Uygulaması ve içeriğindeki tüm özellik-servislerden, hizmet-imkanlardan  söz konusu  şartlarda istifade edebileceğini beyan ve kabul etmiş olur.


SWEATers Mobil Uygulaması-Servislerini bu şartlarda kullanmak istiyor ve belirtilen kişisel veri ve ticari elektronik iletişim izinlerini veriyorsanız, gerek bu hususlardaki kabul ve onayınızı-rızanızı belirtmek üzere, gerek verdiğiniz isim, sosyal medya hesap bilgileri, rumuz, cinsiyet, resim ve diğer bilgilerin size aidiyetini ve  doğruluğunu onaylamak üzere şimdi lütfen;  

"Kullanıcı Bilgilendirme Metni ve Kullanıcı Sözleşmesini inceledim, onaylıyorum" kutucuğunu ve dilerseniz "Tarafıma ticari elektronik iletiler gönderilmesini istiyorum" kutucuğunu işaretleyerek Bağlan tuşuna basınız.